INSTRUKTORZY

Właścicielka i główna trenerka szkoły, posiada wszechstronne doświadczenie w nauczaniu tańca (oprócz belly dance – hip-hop, disco danctaniec brzucha lubline), fitnessu i akrobatyki. Przygotowuje tancerki do występów konkursowych. Jej uczennice z powodzeniem brały udział w konkursach krajowych i międzynarodowych.

Jako pierwsza podjęła współpracę z pedagogami z Ukrainy,  w celu propagowania rozwoju tańca orientalnego wśród polskich tancerek.

Organizuje kursy, szkolenia wyjazdowe, kongresy taneczne mające na celu edukację i rozwój uczennic. Współpracuje z Ligą Profesjonalistów Tańca Orientalnego co przekłada się na wzrost zainteresowania udziałem w konkursach tanecznych osób tańczących, a tym samym rozwój szkół tańca.

Iwona Torbicka jest również sędzią na konkursach międzynarodowych, a od 2012 – była  organizatorem Mistrzostw Europy Wschodniej w Tańcu Orientalnym w Polsce.

Inci wyjątkowo dba o przyjazną atmosferę zajęć, życzliwe i troskliwe podejście do kursantek, roztaczanie pozytywnej energii, masowe „zaszczepianie” genu Orientu (AktivGenu)!

Uczennice nazywają ją Matką 😉

Joanna Dudek

Joanna Dudek

Joanna Dudek, wielokrotna zwyciężczyni konkursów tańca orientalnego, zarówno w Polsce jak i za granicą. Do jej najbardziej prestiżowych tytułów można zaliczyć: Oriental Queen of Poland oraz Miss Bellydance of Poland 2014, II wicemiss Orient Express 2015 w Wiedniu, laureatka III miejsca w konkursie Pyramids Awards 2014 w Szkocji, Mistrzyni oraz Wicemistrzyni Europy Wschodniej w wielu kategoriach, wielokrotna zwyciężczyni podczas konkursu Karavan 2014 oraz 2015 w kategorii profesjonalistów we Lwowie, na Słowacji oraz laureatka wielu prestiżowych konkursów organizowanych w Polsce. Do jej najświeższych osiągnięć należy zaliczyć zdobycie I miejsca w kategorii Fusion/Show podczas Festiwalu Ah Ya Elbi (październik, 2015). Jej wieloletnie doświadczenie taneczne nie tylko w tańcu orientalnym, ale oparte również na wielu innych technikach, pomaga jej tworzyć wyjątkowe choreogarfie pełne emocji i kobiecej wrażliwości na piękno muzyki. Serdecznie zapraszamy do magicznego świata orientu, do którego wprowadzi nas tancerka szkoły AktivGen z Lublina!